УКР РУС
0800-300-101

Звернення №43848

Експлуатація житлового фонду: Відсутність світла на сходинках в під'їзді
вулиця Поштова (Соціалістична) 28, Покровськ
Звернення отримано:
09.10.2019 11:15
Звернення передано
на виконання:
09.10.2019 11:16
Звернення закрито:
09.10.2019 13:55

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 09 жовтня 2019 о 11:15.

2  

Звернення передано на виконання в ПП «Комфорт» 09 жовтня 2019 о 11:16.

3  

Звернення отримано виконавцем 09 жовтня 2019 о 11:19.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 09 жовтня 2019 о 13:55. Очікується підтвердження заявником.

5  

Виконання звернення завершене 09 жовтня 2019 о 13:55.