УКР РУС
0800-300-101

Звернення №32423

Благоустрій: Прибирання листя, гілок
вулиця Данила Шумука (Зубашева) 104, Покровськ
Звернення отримано:
08.05.2019 12:23
Звернення передано
на виконання:
08.05.2019 12:24
Звернення закрито:
23.05.2019 15:06

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 08 травня 2019 о 12:23.

2  

Звернення передано на виконання в КП «Управління міського господарства» 08 травня 2019 о 12:24.

3  

Звернення отримано виконавцем 08 травня 2019 о 13:32.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 23 травня 2019 о 15:06. Очікується підтвердження заявником.

5  

Виконання звернення завершене 23 травня 2019 о 15:06.