УКР РУС
0800-300-101

Звернення №39843

Експлуатація житлового фонду: Відсутність світла на сходинках в під'їзді
микрорайон Південний 13, Покровськ
Звернення отримано:
13.08.2019 10:38
Звернення передано
на виконання:
13.08.2019 10:39
Звернення закрито:
13.08.2019 14:44

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 13 серпня 2019 о 10:38.

2  

Звернення передано на виконання в Житлово-комунальний відділ 13 серпня 2019 о 10:39.

3  

Звернення отримано виконавцем 13 серпня 2019 о 10:42.

4  

Виконання звернення завершене 13 серпня 2019 о 14:44.